TOREBKI DAMSKIE SKÓRZANE

Torebki damskie skórzane wykonuję na konkretne zamówienie, w którym wspólnie z Tobą ustalam jej konstrukcje i kształt, wymiary, personalizację i przeznaczenie. Torby męskie i damskie, dzielą się na wiele kategorii w zależności od tego do czego mają ostatecznie służyć. Jeśli masz swój unikalny pomysł, lub potrzebujesz czegoś na już istniejący wzór, koniecznie się ze mną skontaktuj, a wspólnie stworzymy coś ponadczasowego.

CENA: do uzgodnienia według projektu.

TOREBKI DAMSKIE SKÓRZANE

Torebki damskie skórzane wykonuję na konkretne zamówienie, w którym wspólnie z Tobą ustalam jej konstrukcje i kształt, wymiary, personalizację i przeznaczenie. Torby męskie i damskie, dzielą się na wiele kategorii w zależności od tego do czego mają ostatecznie służyć. Jeśli masz swój unikalny pomysł, lub chcesz coś na już istniejący wzór, koniecznie się ze mną skontaktuj, a wspólnie stworzymy coś ponadczasowego.

CENA: do uzgodnienia według projektu.

Specyfikacja

Materiał:

Możesz oczekiwać pełnowartościowego produktu, w całości wykonanej z naturalnej skóry, najwyższej jakości.

Wyjątknowość:

Jesteś współautorem projektu, dlatego masz gwarancję tego, że otrzymany przedmiot będzie jedyny w swoim rodzaju.

Precyzyjność:

Zamawiasz przedmiot ręcznie wykonany, przez co możesz by pewien, że każdy detal będzie dopracowany i estetycznie wykończony.

UWAGA !!!

Zdjęcia przedstawiają przykładowe realizacje. Wyroby na nich przedstawione nie są przedmiotem bezpośredniej sprzedaży. Złożenie zamówienia wymaga bezpośredniego kontaktu z twórcą. Formy kontaktu zostały opisane w zakładce „KONTAKT”

POWRÓT DO PORTFOLIO

WyBIERASZ TEN PRODUKT?

Email Kontaktowy

vikinglwpl@gmail.com

Telefon

+48 795 213 158