Kontakt

Jak zamawiać

Jeśli zainteresował Cię któryś z wykonanych przeze mnie produktów, albo masz pomysł
na swój wymarzony przedmiot ze skóry naturalnej, napisz do mnie korzystając
z poniższego formularza lub przez media społecznościowe.

MATERIAŁ

Każdy wyrób, wykonywany jest z najwyższej jakości skóry bydlęcej, garbowanej roślinnie. Skóry takiej używam domyślnie, niezależnie od tego czy wspomnisz o tym w zamówieniu. Oczywiście istnieje możliwość wykonania przedmiotu z innej skóry, według Twojego upodobania. Konieczne jest jednak, aby podać taką informację w wiadomości.

KOLOR

Przedmioty wykonane z naturalnej skóry, zawsze są przeze mnie ręcznie barwione. Do koloryzacji wykorzystuję najlepszej jakości barwniki do wyrobów skórzanych, które są dostępne na rynku. Istnieje możliwość wyboru koloru, jednak paleta dostępnych odcieni ograniczona jest tym, co oferuje konkretny producent. Stosuję autorskie techniki malowania, dlatego ostateczny kolor zamówionego przedmiotu, może różnić się od innego produktu, malowanego w podobnym stylu. Zachęcam do przejrzenia mojego portfolio, gdzie na przykładowych realizacjach widać praktyczne użycie najczęściej wybieranych kolorów.

PERSONALIZACJA

Zamawiając u mnie określony produkt, możesz zdecydować o trzech różnych sposobach personalizacji.
Grawerunek polega na naniesieniu na powierzchnię skóry dowolnej grafiki wektorowej, która w sposób trwały zostanie na niej precyzyjnie wypalona. Odpowiedniej jakości grafikę należy do mnie wysłać i określić w którym miejscu ma się ostatecznie znaleźć. Jest to standardowa i darmowa forma personalizacji. Obejmuje grawerunek dowolnego napisu, inicjałów, symbolu lub nawet skomplikowanej grafiki w dowolnej jej liczbie.

Tłoczenie stemplem

Jest to forma personalizacji, polegająca na odciśnięciu w mokrej skórze, stempla z odpowiednim wzorem. Taki stempel wcześniej musi zostać zaprojektowany, a następnie wytworzony, dlatego ta forma personalizacji jest dodatkowo płatna i zależy od wielkości grafiki, jej skomplikowania i ilości.

Ręczne tłoczenie

Jest to artystyczna forma zdobienia w skórze, polegająca na ręcznym wymodelowaniu grafiki. Jest to proces bardzo pracochłonny, który można porównać do rzeźbienia. Wymaga czasu oraz sporych umiejętności ze strony artysty. Metoda ta jest najbardziej efektowana i pozostawia praktycznie nieograniczone możliwości. Z drugiej strony jest to też najbardziej kosztowna opcja. Ostateczny koszt personalizacji, zawsze uzgadniany jest z klientem, ponieważ zależy on wielu zmiennych, które trudno z góry przewidzieć.

PAKOWANIE

Kiedy produkt jest gotowy, zawsze wysyłam jego zdjęcie, abyś mógł ocenić czy zamówiony wyrób spełnia Twoje oczekiwania oraz zgadza się z zamówieniem. Każdy mój flagowy portfel oraz pasek, standardowo pakuję w ręczne wykonane, drewniane pudełko, do którego dołączam autorski balsam do pielęgnacji skórzanych wyrobów. Dzięki temu otrzymujesz ode mnie pełnowartościowy zestaw, który świetnie nada się również jako prezent. Przedmioty zawsze zabezpieczam folią bąbelkową, a następnie pakuję w solidne kartonowe pudełko, owinięte streczem. Wszystko po to aby, Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Wysyłka i formy płatności

WYSYŁKA

Istnieje możliwość wysyłki zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Na terytorium Polski, preferuję
wysyłkę za pośrednictwem firmy Inpost, w postaci paczkomatu lub kuriera z dostawą na wskazany adres. Jest to najbezpieczniejsza forma transportu, której koszt łatwo można z góry oszacować na podstawie gabarytu pakunku i sposobu doręczenia. W przypadku wysyłki zagranicznej, paczki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej, według cennika przewoźnika. Koszt takiej wysyłki, będzie uzależniony od kraju dostawy, rodzaju paczki, jej wagi i gabarytów.
Kraj wysyłki oraz sposób doręczenia, należy zaznaczyć podczas składania zamówienia.

FORMY PŁATNOśCI

Przed przyjęciem zlecenia na wykonanie skórzanego wyrobu, każdorazowo proszę o wpłacenie na konto bezzwrotnego zadatku, którego wysokość, zależy od wartości całego zamówienia. Jest to standardowa procedura, którą stosuję w przypadku zleceń opierających się na personalizowanych i niestandardowych zamówieniach. Zadatek stanowi moje zabezpieczenie w przypadku nieoczekiwanego odstąpienia klienta od zawartej umowy. Zamówienie uznaje się, za ostatecznie złożone i przyjęte, dopiero po zaksięgowaniu zadatku na koncie. Reszta płatności odbywa się po zrealizowaniu zamówienia, czego dowodem są podesłane zdjęcia gotowego wyrobu. Zamówienie musi być w całości opłacone za pośrednictwem przelewu bankowego, jeszcze przed jego wysyłką.

Uwaga!!!

Pozwolę sobie zaznaczyć, że nie ma możliwości wysłania zamówionych i personalizowanych wyrobów za pobraniem. Oczywiście jest możliwość odbioru osobistego i opłacenia zamówienia gotówką.

Masz pytania?

Skontaktujmy się


Email Kontaktowy

vikinglwpl@gmail.com

Telefon

+48 795 213 158

PORFTOLIO

Wszystkie prace, które stworzyłem własnoręcznie.

O SKÓRZE

Tutaj odkryjesz, dlaczego naturalna skóra stanowi najlepszy wybór, co sprawia, że wyróżnia się spośród innych materiałów, oraz jak jest przygotowywana, garbowana i pielęgnowana.

KONTAKT ZE MNĄ

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Napisz do mnie. Tutaj dostaniesz wszelkie informacje dotyczące procesu składania zamówienia.