INNE PRODUKTY SKÓRZANE

Inne produkty skórzane: Naturalna skóra to wdzięczny materiał, który pozwala na wykonanie całej gamy ciekawych i zarazem praktycznych wyrobów. Większość przedmiotów podzieliłem na kategorie, jednak asortyment który mogę Ci zaproponować jest o wiele większy. Jeśli na stronie nie znalazłeś przedmiotu którego szukałeś, koniecznie skontaktuj się ze mną poprzez napisanie wiadomości prywatnej. Dokładnie opisz czego potrzebujesz i wyślij zdjęcia poglądowe wyrobu, który chciałbyś abym dla Ciebie wykonał. Jestem przekonany, że będę w stanie Ci pomóc. Wśród wyrobów które wykonuję znajdziesz także:

CENA: do uzgodnienia według projektu.

INNE PRODUKTY SKÓRZANE

Inne produkty skórzane: Naturalna skóra to wdzięczny materiał, który pozwala na wykonanie całej gamy ciekawych i zarazem praktycznych wyrobów. Większość przedmiotów podzieliłem na kategorie, jednak asortyment który mogę Ci zaproponować jest o wiele większy. Jeśli na stronie nie znalazłeś przedmiotu którego szukałeś, koniecznie skontaktuj się ze mną poprzez napisanie wiadomości prywatnej. Dokładnie opisz czego potrzebujesz i wyślij zdjęcia poglądowe wyrobu, który chciałbyś abym dla Ciebie wykonał.
Jestem przekonany, że będę w stanie Ci pomóc. Wśród wyrobów które wykonuję znajdziesz także:

CENA: do uzgodnienia według projektu.

Możliwe Opcje

Kabury do broni czarnoprochowej

Skórzane szelki

Szelki fotograficzne

Paski na ostrogi

Elementy cosplayu

Skórzane maski

Akcesoria skórzane

UWAGA !!!

Zdjęcia prezentują przykładowe realizacje. Wyroby, które widzisz na tych zdjęciach, nie są dostępne do bezpośredniego zakupu. Aby zamówić produkt, skontaktuj się bezpośrednio ze mną. W zakładce 'KONTAKT' znajdziesz szczegółowe informacje, które pozwolą Ci opowiedzieć nam o Twoich preferencjach i wyobrażeniach dotyczących produktu. Moim celem jest stworzenie dokładnie takiego produktu, jakiego oczekujesz,
dlatego Czekam na Twoją inicjatywę.

POWRÓT DO PORTFOLIO

WyBIERASZ TEN PRODUKT?

Email Kontaktowy

vikinglwpl@gmail.com

Telefon

+48 795 213 158