PORTFEL KLASYCZNY

Portfel klasyczny: Mój autorski projekt tego uniwersalnego portfela, opiera się na klasycznej konstrukcji i ustalonym na przestrzeni lat kanonie. Jest to model flagowy, który składa się aż z 14 skórzanych
elementów i jest najczęściej wybieraną pozycją w mojej ofercie. Możesz go zamówić w różnym układzie wewnętrznych kieszeni, dzięki czemu dostosujesz wyrób do swoich indywidualnych potrzeb.

CENA: od 450,-

PORTFEL KLASYCZNY

Portfel klasyczny: Mój autorski projekt tego uniwersalnego portfela, opiera się na klasycznej konstrukcji i ustalonym na przestrzeni lat kanonie. Jest to model flagowy, który składa się aż z 14 skórzanych elementów i jest najczęściej wybieraną pozycją w mojej ofercie. Możesz go zamówić w różnym układzie wewnętrznych kieszeni, dzięki czemu dostosujesz wyrób do swoich indywidualnych potrzeb.

CENA: od 450,-

Specyfikacja

Materiał:

Każdy portfel wykonany jest ręcznie, z naturalnej skóry bydlęcej, garbowanej roślinnie o grubości 1,5-2mm

Wymiar:

Złożony portfel posiada wymiary 9cm x 12cm.

Kolor:

Ręczne barwienie farbami do skóry marki Fiebing’s

Personalizacja:

Grawerunek, tłoczenie

Pojemność:

W standardowym układzie 1x przegroda na banknoty, 3x sloty na karty, 1x przestronna bilonówka, 2x kieszenie ukryte

Przeznaczenie:

Model uniwersalny przeznaczony do codziennego użytku, przystosowany do przenoszenia banknotów o różnych nominałach, monet, kart płatniczych i plastikowych dokumentów.

Dodatki:

Portfel wysyłany jest w ręcznie wykonanym, firmowym pudełku, z dołączonym autorskim impregnatem do pielęgnacji skóry !

UWAGA !!!

Przy zamówieniu istnieje możliwość modyfikacji układu wewnętrzych kieszeni, np.: bilonówka może być zastąpiona dodatkowym miejscem na same karty, lub przeniesiona na zewnętrzną stronę portfela.

Zdjęcia przedstawiają przykładowe realizacje. Wyroby na nich przedstawione nie są przedmiotem bezpośredniej sprzedaży. Złożenie zamówienia wymaga bezpośredniego kontaktu z twórcą. Formy kontaktu zostały opisane w zakładce „KONTAKT” Tam wyślij mi dokładne informacje jak chcesz by wyglądał twój produkt a ja go dla Ciebie zrealizuje.

POWRÓT DO PORTFOLIO

WyBIERASZ TEN PRODUKT?

Email Kontaktowy

vikinglwpl@gmail.com

Telefon

+48 795 213 158